מכונת שיזוף BodyWave

כולנו חולמים על גוון עור בריא ועל שיזוף ברונזה טבעי ואחיד. כולם היו רוצים תוצאות לטווח ארוך! הצוות המקצועי בסלון היופי "Alexander" יעזור לכם להגשים את החלום ולקבל שיזוף טבעי ויפה שמחזיק לאורך זמן. בכל שעה ובכל מזג אוויר, חם או קר- בסלון היופי "Alexander" תוכלו ליהנות ממנת השמש שלכם במכונת השיזוף המתקדמת ביותר! טרם השימוש במכונת השיזוף החדשנית בסלון "Alexander", הצוות המקצועי יעניק לכם ייעוץ אישי מקצועי בו יבדקו את גוון וסוג העור, יתאימו לכם באופן אישי תכשירים קוסמטיים לקבלת שיזוף מושלם עבורכם. תקבלו ייעוץ והדרכה מפורטת אודות הטיפול בסולריום או שתיבנה עבורכם תוכנית אופטימלית ואישית לטיפול הדרגתי לאורך זמן.
סולריום השיזוף בסלון "Alexander" עובד עם המכשור המתקדם בעולם שמיוצר ע"י יצרנים וספקים אמינים וידועים. לא פלא שהלקוחות מרוצים ומעידים על שיזוף אחיד, עמיד ובריא!
בסולריום השיזוף המתקדם בסלון "Alexander" משתמשים בטכנולוגיה הייחודית "BODY WAVE", שפועלת עם רטט בתדר נמוך, שעוזר להתחדשות תאי העור בגוף, חיזוק השרירים, ניקוז הלימפה וזרימת הדם. כתוצאה מכך, עורכם יראה בריא יותר וצעיר יותר. בנוסף, תוכלו לבחור גם בתוכנית להרזיה וירידה במשקל, העלמת צלוליטיס או חיזוק השרירים.
טכנולוגיית BodyWave היא מגמה אופנתית בענף הספורט והיופי. המתחם מבוסס על שילוב של התקנה אולטרה-מודרנית עם פלטפורמת רטט לרגליים וסולריום בטוח של Q-med.
ויברותרפיה כזו תשיג שלוש מטרות החשובות לכל אישה:
אנטי צלוליטיס, ירידה במשקל וטונוס.
תכשירים איכותיים לשיזוף העור- הינם חלק בלתי נפרד ממאפייניו של הסולריום עצמו. לכן, בסלון היופי "Alexander" לא מתפשרים על איכות החומרים ועובדים רק עם מותגים מאושרים, מהימנים ובינלאומיים, המעניקים טיפול משולב ואחיד לעור.

הנאה במקום אימונים מתישים

השילוב של מינון מתון של קרינה אולטרה סגולה ורטט מגרה את הגוף וגורם לחידוש תאים. השפעה זו מושגת על ידי גלי רטט בתדרים שונים.
בתגובה לויברציות של המכונה, הגוף מושפע באופנים הבאים:
נוירופסיכיאטרית - הבן אדם מקבל תחושה נעימה ומרגיעה.
ביוכימית - מערכת העצבים הווגטטיבית נרגעת ונכנסת להרמוניה עם שאר הגוף.
פיזית - הפעלת השרירים, גירוי מערכת הלימפה וכלי הדם.
תהליך זה גורם להאצת חילוף החומרים בגוף ולשריפת שומן מוגברת. ההליך תורם לנורמליזציה של הרקע ההורמונלי בגוף ומפחית את הצלוליטיס.
כמה ביקורים בודדים של 10 דקות משתווים לספורט אקטיבי כגון ריצה, שחיה, משחקי ספורט וכו'. את החטיבות והיופי שיתקבלו על גופכם ידגיש השיזוף האחיד שתקבלו במכונת השיזוף שלנו.