קבלי לוק חדש!

תגלי את יופייך מחדש

טרנדים וסוגי צביעת שיער

צביעת שיער אולטרה מודרנית

נשים יפות, מלאות רגש, תעוזה וסטייל ראוותני חסר מעצורים, מביעות את הטמפרמנט המשוגע שלהן בצבעים נועזים, זוהרים בשיערן. זו יכולה להיות קשת בענן אמיתית של צבעים. אם עדיין אין לכם את האומץ לנסות צבע נועז שכזה, אז תבחרו אולי גווני פסטל יותר עדינים, למשל גוון ורוד עדין יכול להוסיף ייחודיות ועניין ללוק שלכם.

 

 

 

 

 

"ברונזינג" לשיער

בשיטה זו לוקחים גוונים חומים בהירים, ומבהירים את השיער מהשורשים הכהים ועד לקצוות הבהירים. מתקבל מראה של שיער שרוף. טכניקה זו מתאימה לבעלות שיער חלק- מתקבל מראה מאוד מרשים. ובנות שרוצות לחזור לצבע שיערן הטבעי, צביעה בשיטה זו תהיה מסווה לא רע. זו דרך לשלב שיער בהיר וכהה, בדומה לגוונים, אך במקום צבעים בהירים, בוחרים בגוונים של חום, קפה וזהב, המטרה העיקרית היא ליצור אפקט של נפח טבעי. אם אתם עושים פן ועיצוב לשיער, הטכניקה הזו תעזור לקבל שיער יפה ובעל נפח ויזואלי.

טכניקת בליאז'

טכניקה זו יוצרת מראה של גוונים רכים, קלילים, בהירים שנטמעים זה בזה לסירוגין ובאופן חלק. השיטה מתבססת על שימוש ב2-3 גוונים מנוגדים של צבע לצביעת השורשים וקצוות השיער. האפקט הרצוי מתקבל לפי אינטנסיביות הצביעה- מעבר חלק או חד יותר לגוון הבא. בסיום התהליך תקבלו שיער בעל נפח משמעותי ומראה כללי אלגנטי ומרשים.

טכניקת Shatush

טכניקה זו מתאימה מאוד לבעלות שיער כהה. זוהי טכניקת צביעה עדינה שעוזרת ליצור אפקט של שיער בעל גוונים מקרני השמש, שנותן מראה מחוספס ושובב. בשיטה זו – הצבע נעשה בהיר יותר בכיוון קצוות השיער, ואפשר לשלב לסירוגין גווני שיער שונים- בהיר וכהה.

טכניקת אומברה וסומברה

אומברה- צביעה על שיער כהה עם הבהרה הדרגתית לכיוון הקצוות. היתרון בטכניקה זו הוא שאין צורך לגעת בשורשים של השיער ולתחזק את הצבע בתדירות גבוהה. סומברה – צביעה הדרגתית של השיער והבהרתו, למעשה, כמעט מהשורש. זוהי טכניקה עדינה יותר, שההבדל בין הצבעים בה מטשטש ולא בולט.

טרנדים 2019 עבור ג'ינג'יות

לאוהבות גוון טבעי, יתאים לכן גוון קרמל זהבהב. עבור אלה שרוצות להוסיף צבע, גוון נחושת ג'ינג'ר יכול להתאים יותר, והוא נראה מדהים באור השמש. גוון הברונזה, אף הוא, יתן לכן מראה מיוחד ומהמם.

פסים/גוונים בשיער

מדובר בהבהרת השיער, אתם יכולים לבחור את הרוחב ואופן המעבר של הצבע על קווצות השיער. בבסיס שיטה זו הסרת המלנין, פיגמנט טבעי של השיער, ועל השיער שהובהר וחומצן, מורחים את הגוון הרצוי. שיטה זו לא מתאימה רק לבהירות, אלא גם ברונטיות יוכלו להנות ממנה. שיטה זו מאוד נפוצה, שכן יש לה יתרונות משמעותיים: עוזרת להסתיר היטב שיער שיבה כבר בשלבים המוקדמים; תחת אור קרני השמש מתקבל גוון מאוד מיוחד. בעזרת פסים בשיער, בלונדיניות יוכלו להאריך את שיערן הטבעי, והברונטיות יוכלו לעשות מהפך של ממש ולשנות את המראה החיצוני שלהן!

Majimeches לשיער

זו שיטת גוונים חדשה ובטוחה, שאינה משפיעה על בריאות השיער. השיטה מתאימה לשיער בהיר. בשיטה זו לצבע ללא אמוניה מוסיפים שעווה כדי לקבל גוונים עדינים. כך ניתן להבהיר את השיער ב-3 דרגות. מעניק לשיער הצבוע מראה טבעי; הצבע מתערבב בעדינות עם הפיגמנט הטבעי של השיער, כך שאין הבדלים חדים בין שיער צבוע ולא צבוע, השיער נראה טבעי ומבריק. דעו לכם שמראה טבעי חזר לאופנה!

צביעת שיער

 

 

 

כאשר צובעים את השיער משתמשים בגוונים שונים של צבע. אתם יכולים לבחור אם תרצו גבול ברור בין קווצות השיער או גבול לא מורגש. בזכות הצביעה, השיער יראה שופע ומלא נפח. מעצב השיער יבחר את הגוון המתאים בשבילך, אבל שימו לב שלנשים מבוגרות צבעים עזים פחות יתאימו.

צביעת שיער קלאסית

נשים רבות, ואפילו גברים, עסוקים במחשבות על צבע שיערם. כולנו זקוקים מפעם לפעם לשינוי בחיינו ולפעמים אף מתחשק לשנות את צבע השיער. אחרי הכל, כיום צביעת השיער הפכה נחלת הכלל, ולא נפוצה רק בקרב מי שיש להם שיער שיבה. נשים שרוצות להבהיר שיערן או שרוצות לשנות לחלוטין את תדמיתן פונות למספרה לצבוע שיערן. לבעלות תעוזה, יש את האפשרות לשנות את שיערן מגוון חום לגוון בלונדיני, או לשלב מספר גוונים שונים בשיער. צביעת שיער קלאסית פשוטה לביצוע, לכן לעתים קרובות מתבצעת על ידי אנשים בביתם. הצבע נמרח על השיער לכל אורכו. התוצאה היא גוון ישר ואחיד. אם ברצונכם לרענן קצת את צבע שיערכם ולהוסיף ברק, ללא שינויים דרסטיים וגוונים נועזים, כנראה שצביעה בשיטה זו תתאים לכם.

למעשה, עולם צביעת השיער הוא מאוד מגוון, ועולה על כל דמיון. זהו מחזה מדהים כאשר ספר- מעצב שיער מיומן משחק עם הגוונים השונים בעודו יודע בדיוק מה אתה צריך ורואה את התוצאה הסופית לנגד עיניו. הנשים שבאות לצבוע שיער בסלון "Alexander" יוצאות מאוד מרוצות מהתוצאות. אתם יכולים לרענן מעט את המראה שלכם או לשנות אותו לחלוטין. זו בחירה שלכם והמיומנות שלנו! אנחנו נתאים את שיטת הצביעה והגוון הנכון ביותר עבורכם אז אל תהססו!